Velikosti fotografií: “Hra o jablko” - 100 x 100 cm “Melancholie” - 60 x 80 cm “Volnost” - 60 x 80 cm “Meziprostor” - 100 x 100 cm “Spirito di ferro” - 50 x 70 cm “Jiné světy” - 80 x 80 cm “Venezia” - 40 x 50 cm “Poetická hra” - 35 x 45 “Vodní svět” - 60 x 80 cm
                                                   
"Melancholie"  /  Jiří J. Kudělka
Jiří Kudělka žije v Ostravě. Fotografie ho vždy přitahovala, natolik, že odešel od své původní technické profese. Studoval fotografii na Slezské Univerzitě, krátce v Praze na FAMU a také fotografii deset let vyučoval. Zajímá ho pohled pod povrch běžně viděných věcí. Praxe v ateliéru a grafickém designu jej přivádí k propojení fotografie s výtvarnými prvky a hledání nových výrazových možností. “Prchavost času fotografií dotvářím hrou barev a tvarů tak, aby vznikl prostor pro nové představy. Toto vzájemné prolínání je pro mne výzvou i dobrodružstvím, které mi přináší naplnění, když se hotový obraz přibliží k vyjádření mých pocitů“, sděluje autor.
ARTGALLERY
mají výtvarné dekorativní fotografie nezaměnitelnou roli. S fotografiemi se nesetkáváme pouze v galeriích, reklamě, nebo časopisech, ale nachází uplatnění v bytech, domech, nebo veřejných institucích, kde má důležitou úlohu při dotváření celkového dojmu. Do současného bydlení je vhodná minimalistická černobílá i abstraktní fotografie. Rustikálnější, venkovské, rekreační objekty mohou být vyzdobeny abstraktními strukturami i rostlinnými motivy, fragmenty krajin, nebo přírody.
V moderních interiérech Výstavy      
Fotografie je možno zakoupit jako autorské originály ve formě fotoprintů, nebo adjustované v rámu na fotoplátně ve velikostech 30x40 - 60x80 cm. Je možno dohodnout výběr, velikost i barevnost.
Prodej fotografií
Prodejní galerie v centru Ostravy na Nádražní 46
Výstavy       STUDIO